Opknappen Frederiksoord 2.0
Tussen 2016 en 2021 wordt de openbare ruimte in Frederiksoord opgeknapt. Om overlast te beperken en kosten te besparen worden de verschillende onderhoudswerkzaamheden tegelijkertijd uitgevoerd. Fase 1 en 2 zijn al afgerond. De werkzaamheden voor fase 3 en 4 moeten nog worden uitgevoerd.

Visie Openbare Ruimte Frederiksoord
In de visie staan 4 belangrijke hoofdthema's:
- Het veranderen van de indeling van de straten en het vernieuwen van de bestrating om:
- meer eenheid en herkenbaarheid te krijgen in Frederiksoord
- de plaats in de wijk herkenbaar te maken
- de verkeersstromen te geleiden
- parkeren te organiseren
- spelen op brede stoepen mogelijk te maken.
- Een duidelijke centrale plek maken in Frederiksoord.
- De plaatsen waar je de wijk binnenrijdt zo inrichten dat het prettig (thuis)komen is in Frederiksoord en de geleiding door de wijk goed verloopt.
- Het gebruik en de mogelijkheden van de hofjes onderzoeken om te kijken of de omgeving gebruik kan maken van de hofjes.
Definitief ontwerp fase 3
Op maandag 23 september 2019 presenteert de gemeente het definitief ontwerp. Bewoners zijn per brief uitgenodigd voor deze inloopavond. In deze brief staat hoe u kunt reageren op het definitief ontwerp wanneer u verhinderd bent voor de inloopavond.
Contact
Hebt u vragen of opmerkingen? Neem dan contact op de afdeling Beheer en Vastgoed:
- contactformulier
- telefoon: (071) 406 50 00